2019 en ünlü köpekler | İnstagram | fotoğrafları ve videoları

ünlü-köpekler-on-page-petcevap-dog-pug

İnstagram Fenomeni Ünlü Köpekler

Son yıllar da evcil hayvanlara instagram hesabı açmak oldukça trend bir hale gelmiş durumda.Hatta giydikleri ve sevimlilikleri ile hayvanseverlerin gönlünü feth ederek milyonlarca takipçiye ulaşıyorlar.Ünlü Köpekler Listemizin başında muhteşem kıyafetleri ile kat kat gıdısı ile bizimde çok sevdiğimiz ve favorimiz olan It’s Doug the Pug var.

It’s Doug The Pug

ünlü-köpekler-pug

Doug’un instagramdaki takipçi sayısı 3.8m’a ulaşmış durumda. Doug Kitabıyla New York Times ’ın çok satanlar listesine girmeyi başaran bir köpek var karşınızda.

Marnie The Dog

marnie-best-dog

Marnie 11 yaşındayken bir barınaktan sahiplenilmiş.Ve şuan tam 17 yaşında! Şöhrete de biraz geç ulaşmış ama tadını çıkartıyor.Marnie nin şuan takipçisi tam 1.9m’a ulaşmış durumda.

Jiff The Pom

ünlü-köpekler-pomerian

Jiff İnstagramdaki en ünlü köpekler arasında.Çok popüler olan pomerian lar zaten ilgi yüksek olması onu 1-0 önde başlatıyor tabiki.Jiff in şuan tam 9.3m takipçisi var.Ayrıca İki kez Guinness rekoru kırması ve Katy Perry’nin Dark Horse şarkısının klibinde oynamasından bahsetmiyoruz bile.

Manny The Frenchie

frenchies-love

Gözlüğün çok yakıştığı yakışıklı bir çocugumuz olan manny’nin şuan tam 1.1m takipçisi mevcut.

Samsonthedoodle

ünlü-köpekler-poodle-toy

Samson poodle cinsi olan bir çocuk ve oldukçada karizmatik. 259b takipçisi mevcut.

Loki the Wolfdog

burn-and-wolf

Loki’nin doğanın müthiş görüntüsüyle birlikte çekilmiş fotoğraflarına sizde bayılacaksınız.Takipçisi ise 2m.

Shila The Pom

ünlü-köpekler-shila-pom

Shila en kötü geçen günlerde bile yüzünüzü güldürecek bir tatlılığa sahip bir köpek üstelik Türkiye’de.Takipçi sayısı 405b.

Neville Jacobs

bull-terrier-on-petcevap

Bull Terrier cinsi köpeklere bizimde çok büyük bir sempatimiz var.Güzellikleri ve sadakatları ile gönlümüzde yer etmiş durumda.NevilleJabocs da bunun en iyi örneklerinden birisi 211b takipçisi mevcut.

Marutaro

ünlü-köpekler-akita

Marutaro’nun hali hazırda bir shop sayfasıda mevcut.Şuanda 2.5m takipçisi mevcut.

poochofnyc

poodle-toy-bonus

poochofnyc instagram ismiyle bulunan Agador isimli köpeğimizin kıvırcık saçları ve müthiş traşı süper gözüküyor.Ayrıca gözlüklü fotoğrafları ve muhteşem saç tasarımı ile tam bir fenomen.Kısa zamanda instagramda yükseleceğine eminiz .

Eğer Dünyadaki daha ünlü ve her cins köpeğin kayıtlı olduğu içeriklerinde şampiyon köpeklerinde olduğu bir data ya bakmak isterseniz www.pedigreedatabase.com sitesinden araştırabilirsiniz.

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*