Teknoloji Kedi Köpek Malzemeleri En Yeni Ve Güncel Malzemeler

ford-köpek-kulübesi-teknoloji-petcevap

İleri Teknoloji Kedi Köpek Malzemeleri

Teknoloji biliminin gelişmesiyle birlikte tüm dünya da olduğu gibi tüylü dostlarımızın da imkanları artıyor.Kedi-Köpek Malzemeleri de Daha sağlıklı, daha pratik, daha güvenli hale geliyor.Robot kedi tuvaletleri, Dışarıdan gelen sesleri engelleyen köpek kulübesi ve telefonunuzdan yönetebildiğiniz hem oyuncak hem mama kabı hem de kamera!!

müzik-kedi-oyun
Teknoloji Kedi

Sizler için bu son nesil kedi-köpek malzemelerini bir araya topladık.

“Ford” Sessiz Köpek Kulübesi

“Ford Sessiz Köpek Kulübesi” tasarımı, ışıkları, ve yeni nesil teknolojisiyle mükemmel görünüyor.

ford-teknoloji-kedi-köpek-kulübesi
Ford Sessiz Köpek Kulübesi

Ford bu “Sessiz Köpek Kulübesini” araçlarda uyguladığı sessiz yolculuk etmeleri için kullandığı yeni nesil teknolojilerden ilham alarak yapmış.Bu sistem istenmeyen ses dalgaları geldiğinde karşıt ses frekansları göndererek istenmeyen sesleri ortadan kaldırıyor veya yok denecek kadar az seviyeye indiriyor.

İngiltere de yapılan bir araştırmaya göre köpeklerin %45 i havai fişek seslerinden ve ya yüksek seslerden korkarlar. “Köpeklerin Babası’ lakaplı Graeme Hall, “Hayvanların büyük çoğunluğu havai fişek gösterilerinden korkuyor. Köpekler, insanlarla kıyaslandığında dört kat daha uzaktaki sesleri çok daha geniş bir frekans aralığında duyabiliyorlar” diyor. Ford, bu sorunu gidermek için geliştirdiği kulübede otomobiller ve kulaklıklardakine benzer bir teknoloji kullanıyor.

Litter robot Otomatik Kedi Tuvaleti

Litter-Robot 3, geniş bir çöp haznesi ve daha büyük, yukarı bakan bir açıklığa sahip olup kedilere açık hava hissi veriyor.Büyük kediler için çok daha kullanışlı oluyor. Kendiliğinden ayarlanan ağırlık sensörü hem küçük hem de büyük kedileri kolayca tespit edebiliyor.

teknoloji-kedi-tuvaleti
Litter robot Otomatik Kedi Tuvaleti

4 Kediye kadar kolay kullanımı öneriliyor.Yeni nesil teknolojisi sayesinde kumdaki sadece topaklar temizleniyor ve %50 ye kadar tasarruf sağlanıyor.Ayrıca atıkların toplandığı yer için özel bir malzemeye gerek kalmıyor.Herhangi bir çöp poşeti geçirmeniz yeterli oluyor.

Otomatik sensörler aracılığı ile kokuyu engellemek için dışkı yapıldıktan 1-2 dakika içinde temizleniyor.

PetCube Kamera ve Atıştırmalık

PetCube evcil hayvanınızı siz evde yokken kontrol etmenizi sağlayan, hem evcil hayvanınıza hem de size sesleri aynı anda gönderebilen ve akıllı telefonunuza bağlayarak tek bir tuşla ödül maması bırakabilen, aynı zamanda şık bir dizayn a sahip bizimde çok beğendiğimiz bir cihazdır.

duvara-monte-köpek-kabı
PetCube Kamera ve Atıştırmalık

PetCube de 3x zoom ve gece görüşü de mevcut, telefonunuzdan 2 seçeneğide kullanmanız mümkün kılıyor.Siz evde değilseniz ve evcil hayvanınız sıkılıyorsa hem onun için hem de sizin için müthiş eğlenceli bir cihaz.

GPS Pet Tracker Teknoloji Kedi Köpek Tagg Köpek Gps

Evcil hayvanınızı istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde bulmanıza yardımcı olmak için gelişmiş GPS ağı kullanır.Ek olarak, evcil hayvanınızın aktivite seviyesini takip edebilirsiniz.

gps-teknoloji-köpek
GPS Pet Tracker Tagg Köpek Gps

Evcil hayvanınızın gün içerisinde ne kadar aktivite yaptığını görebilir.Aktivite izle seçeneği ile günlük yapılan egzersizleri karşılaştırabilirsiniz.

EasyPlay robotic teknoloji kedi köpek pet fitness

Bu robot top, hem evcil hayvanların egzersizini karşılıyor, kamerası sayesinde cep telefonunuzdan evcil hayvanınızın siz evde değilken ne yaptığını görebiliyorsunuz, hem de tek tuş ile küçük atıştırmalıklar verebiliyor.

Oyun-köpek
EasyPlay robotic pet fitness

EasyPlay’in üst kısmı, baklaların ortaya çıkması için dönüyor. Onları evcil hayvanınızın yiyecekleri veya küçük boyutlu yiyeceklerle doldurabilirsiniz.Topun önünde 720P HD geniş açı web kamerası var. Kameranın hemen altında bir hoparlör ve mikrofonuda var.

Bir profil resmi, beslenme zamanı ve hatta evcil hayvanınızın aktivite seviyelerini ayarlayabilir ve izleyebilirsiniz.Köpeklerinizin aktivite seviyesini izlemenizi ve ayarlamanızı sağlar. Uygulamaya, köpeğinizin o gün için kaç oyun oynadığını takip eder. Topa her basıldığında bir oyun kaydedilir

Ürünlerin bir kaç tanesi Türkiye de şuanda olmadığı için : www.amazon.com.tr adresinden tedarik edebilirsiniz.

Ek olarak:İleri Teknoloji SpotMini

Her alana rahatça uyum sağlayan robotik hayvan, dört ayaklı bir köpek robottur. Aynı zamanda oldukça mekanik ve seri hareketlere sahip olan köpek robot, 30 kg ağırlığında olmakla birlikte tamamen elektrikle çalışan bir yapıya sahiptir.

Teknoloji-spotmini
Ek olarak: SpotMini

Spot mini köpek olan robotik hayvanın uzunluğu 0.84m’dir. Aynı zaman bu gelişmiş ve robotlaştırılmış yapı 14 kg’a kadar yük taşıyabilmektedir. Tüm bu özelliklerinin yanında 17 adet ekleme sahip olan bu robot, eklemleri sayesinde dinamik hareket edebilmektedir.

Dinamik hareketleri ve eklemleri sayesinde gerçekçi ve ani manevraları rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir. Robotik olan bu köpek, 3D görüş perspektifine sahiptir. Spot miniden önce üretilen ve spot mininin büyük kardeşi olarak nitelendirilen Spot ‘un tüm hareketliliğini ve dinamikliğini alan spot mini, algı sensörlerine bağlı devreleri çalıştırarak etraftaki nesneleri toplayabiliyor.

İşte karşınızda SPOTMİNİ : https://www.youtube.com/watch?v=Ve9kWX_KXus

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

2 yorum

  1. Merhaba 7 yasinda golden kopegim var hic iliski yasamadi evde yastik veriyoruz es bulamadik sosyal degil sizden ricam disi sisme kopek avrupada var sizdede varsa satin almak istiyorum yanitlarsaniz sevinirim bu konuda yardiminizi bekliyorum..Nazan özgan

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*