Kedi Köpek Oteli | En İyi Köpek Oteli |Köpek Otelleri

köpek-oteli-home-petcevap-page-on

Köpek ve Kedi Otelleri

Hayatımızda büyük yer edinen evcil hayvanlarımızın hem fiziksel hem psikolojik açıdan sosyalleşmesi, stres atması, ve bedenen yorulması için gerek konaklama gerekse kreş hizmeti veren çok fazla sayıda kedi köpek oteli bulunuyor.

fransız-köpek-oteli

Bu işi evlerinde ekstra yapan insanlar da mevcut.Profesyonel hizmet verip kedi köpek oteli açanlar ve eğitim merkezlerinde kedi köpek oteli-pansiyonu yapanlarda.Tabiki acemi olarak anlamadığı halde bu işe sırf internetten görerek ekstra kazanç için bu işi yapmaya çalışanlar da var dikkat etmemiz gereken konulardan bir tanesi de bence bu.

Peki Köpek otellerinde nelere dikkat etmeliyiz ? Köpek oteli nasıl olmalı ? en iyi kedi köpek oteli hangileri ?

Malesef kedi köpek otellerinde bu güne kadar çok acı görüntüler de gördük. Kafese kapatıp bırakılan köpekler, maması suyu verilmeyen aç kalan köpekler, oteldeyken kayıp olan köpekler hatta çok acı ama orada ölen köpekler bile haberlere yansıtıldı.

kedi-köpek-oteli-beagle

Ülkemizde giderek evcil hayvan hakları daha çok savunulmaya ve evcil hayvanlara daha fazla değer verilmeye başlandı.Bunun ile birlikte açılan köpek otellerinde sınırsız olanaklar mevcut.İster Kreş gibi kullananlar da var aylık bırakıp sadece dolaştırmak için kullananlar da veya sadece sosyalleşmesi için evcil hayvanlarını köpek otellerine bırakanlar da var.

Tabiki bunları ayırt etmek sizin elinizde.Kedi köpek oteli konusunda söylediğimiz gibi olanaklar giderek sınırsız hale geldi.Kapalı alanlar, Açık alanlar, yavru alanları, küçük-büyük ırk alanları, yüzme havuzları, oyun alanları, spa hizmeti veren köpek otelleri bile var.Hatta köpeklere gün içerisinde klasik müzik dinleten köpek otelleri bile haberlere yansıtılmıştı.

Eğer Köpeğiniz bahçede ise aynı şekilde bahçede kalmasını talep edebilirsiniz ve ya evin içinde ise evin içinde kalmasını.

Siz tatile gittiğinizde evcil hayvanınız da tüm gününü ve geçireceği zamanı tatil konseptinde geçirebileceği bir yere bırakmanız onun da rahatlamasını sağlayacaktır.

Köpek otellerinde nelere dikkat etmeliyiz ?

 • Mama su kaplarının temiz ve saatinde veriliyor olmasına.
 • Köpeğiniz küçük ırk ise kendi klasmanında köpekler ile arkadaşlık edebileceği bir ortam olmasına
 • Evcil hayvanlarımızın kalacağı yerinde temiz ve bakımlı olması evdeymiş gibi rahat hissetme açısından önemlidir.
 • Evcil hayvanlarınızı otele teslim ederken karnelerinin bırakılması ve kontrol edilmesi onlarında diğer hayvanlarında mikrop ve virüs kapmasını engelleyecektir.
 • Günlük olarak size resim ve video gönderilmesi en azından sosyal medyalarında paylaşılması içinizi rahat ettirecektir.
 • Kedi Köpek otellerinin çok kalabalık ve ya yeterli sayıda çalışanı olmaması evcil hayvanınızın ilgisiz kalacağının bir nedeni olacaktır.
golden-retreiver-otel

Tüm lüks imkanlar, kameralar, havuzlar, aktiviteler tabiki önemli ama Bunların yanı sıra ikili ilişki de bizde en önemli noktadır.Evcil hayvanınızı teslim edebileceğiniz kişiyle aranızdaki bağ güvenilirlik ve samimiyet hepsinden önemlidir.O yüzden evcil hayvanınızı bırakmadan en azından bir ziyaret edip fikir alınması her zaman en iyisidir.

Bizlerde sizler için güvenilirliklerini bildiğimiz bazen de kendi çocuğumuzu teslim ettiğimiz otelleri paylaşacağız.

İşte En iyi Köpek Otelleri;

PetVillage Zekeriyaköy Kedi ve Köpek Oteli

petvillage-kedi-köpek-pansiyonu

Bizimde daha önceden köpeğimizi bıraktığımız İstanbul Zekeriyaköy merkezinde çok güzel bir köpek oteli.Ayrıca işletmesini bir karı-koca yapıyor.Aynı zamanda orada yaşıyorlar.Fransız Bulldog cinsi 4 tane de kendi köpekleri mevcut.2 bahçesi olan bir villa da ister evin içinde isterseniz kafeste isterseniz bahçe de konaklama hizmetinde bulanabiliyorlar.

Gerçekten samimi ve evcil hayvanlara olan sevgileri işlerinde onları üst sıralara taşıyor.Bu yüzden Bayramlar da ve özel günlerde önceden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

İşte Otelden bazı kareler;

petvillage-otel
french-bulldog-dobby
frenchies-köpek

Petvillage Zekeriyaköy iletişim : https://www.petvillageotel.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

PatiAbla Kedi Ve Köpek Oteli

PatiAbla kendi evinde köpek alarak bu işe başlamış ve evcil hayvanlara olan düşkünlüğü ve bilgisiyle bizce en iyi köpek otellerinden bir tanesidir.Şu anda sadece otele küçük ırk köpekleri kabul ediyorlar.Kısaca bir bilgi vermek gerekirse;

pati-abla-kedi-köpek-oteli

2014 yılından bu yana patili çocuklarımıza kendi yaşadığımız evde eşim namı diğer Pati Abi ile birlikte otel hizmeti vermekteyiz. Aslında otel kelimesi doğru gelmiyor bana çünkü burası onların evi gibi. İşte bu yüzdendir ki markamızın adı Pati Abla Köpek Evi… 

Neler Yapıyoruz?

bahçe-köpekler

Sizler minnoşlarınızın yanında yokken, bizler onlara kendi evlerini ve ailelerini aratmadan, ikinci evleri gibi hissetmelerini sağlıyor,  gün içinde tamamen onlara yönelik hazırlanmış evimizde sosyalleşmelerini ve eğlenmelerini amaç edinerek misafir ediyoruz.
Dilerseniz otel hizmetimizin yanı sıra kreş hizmetimizden de yararlanabiliyorsunuz.

bahcede-oyun-keyfi

Ayrıca diğer arkadaşlarından çekinen, sosyalleşme sorunu yaşayan çocuklarımız için sosyalleşme eğitim programlarımızda bulunuyor. 
Minnoşlarınızı bizden almadan önce banyo, bakım yada kuaför hizmetimizden de yararlanabiliyorsunuz. Yaz aylarında isteyen ailelerimizin çocukları bizlerin gözetimi altında havuzumuzdan da yararlanarak yaz tatilinin keyfini çıkarabiliyor. 

Pati Abla Köpek Otelinden bazı kareler ;

mutluluk-ve-kopekler

PatiAbla Köpek Oteli için İletişim : https://pati-abla-kopek-evi-kopek-oteli.business.site/ ulaşabilirsiniz.

FizyoPet Kedi ve Köpek Oteli

Sosyal medyadan takip ettiğimiz ve başarılı bir köpek oteli olan FizyoPet Köpek oteli kendilerini şöyle açıklıyor ;

Sevimli dostlarımızın hayatımızda kapladığı yer büyüdükçe onlarla aramızdaki bağ da kuvvetleniyor ve kurulan bu güçlü bağ bizleri onlara hep daha iyiyi ve daha kaliteliyi vermeye motive ediyor. Fizyopet köpek konaklama hizmeti deneyimli kadrosu ile İstanbul şehir merkezine sadece 8 km uzaklıkta, Beykoz Çavuşbaşı ormanı içerisindedir.

Köpek otelimizde sevgili dostlarınıza konaklama hizmeti verirken, onlar için düzenli veteriner hekim gözetimi de sağlıyoruz. Köpek pansiyonumuzda kafessiz ev ortamında dostlarımızın olası tüm sıkıntıları düşünülerek dizayn edilmiş köpek otelihizmet vermekteyiz.

Tüm misafirlerimiz 4 dönümlük arazimizde sınırsız aktivite ve 2 büyük yüzme havuzumuzda yüzme egzersizi yapma imkanına sahip. Ayrıca sizlerin vereceği bilgiler doğrultusunda sevdikleri tüm aktiviteler gün içerisinde onlara sunuluyor ve bizlerle geçirdikleri zaman hep keyifli hale getiriliyor. Fizyopet ihtiyacı olan hayvanlara sadece konaklama hizmeti değil uzman kadrosuyla eğitim, rehabilitasyon ve sosyalizasyon imkanları da sunuyor. Ped nakil hizmeti de veren köpek otelimiz minik dostlarımıza ve siz değerli ailelerine standart bir pet otelden çok daha fazlasını sunuyor. 

İşte Fizyopet kendilerini anlatan bir video ;

FizyoPet köpek Oteli iletişim için : https://www.fizyopet.com/ ulaşabilirsiniz.

JordanPack Kedi ve Köpek Oteli

JordanPack Köpek Oteli Kendilerini kısaca şöyle tarif etmiş ;

Küçük dostunuza mutlu ve güvenli bir tatil hediye edin!Az sayıda, sayılı dostlarımıza ev konforunda güvenli ve refah bir şekilde konaklama ve kreş hizmeti sağlıyoruz.Dostlarımız VIP odalarımızda konaklarken, 7/24 izleme sistemi ile gözünüz arkada kalmayacakJP’nin sevgi ile harmanlanmış atmosferine bayılacaksınız. <3

İşte JordanPack Köpek Otelini anlatan bir video ;

JordanPack Köpek Oteli için : http://jordanpackkopekoteli.com/ ulaşabilirsiniz.

Zen Pet Otel

ZenPet Otel kendilerini kısaca şöyle anlatmış ;

zen-pet-otel

Atatürk Havalimanı’na 7 dakika mesafede, Yeşilköy merkezde kurulu olan Zen Pet Otel, butik hizmet veren bir kedi – köpek otelidir.  İsminin Zen olmasının nedeni, burada kalan misafirler bütün gün uyum içinde birarada kalıyorlar.

Hepsi özgürler, mutlular, bol bol seviliyorlar ve oyunlar oynuyorlar.Türkiye’de bir ilk yaptık ve hayvan sahiplerini de düşündük. Otelimize, dostlarını bırakan müşterilerimiz otelin dört bir köşesinde yer alan kameralar sayesinde, nerede olursa olsunlar internet üzerinden kedilerini ya da köpeklerini bütün gün izleyebiliyorlar.

kedi-köpek-oteli

Aynı zamanda misafirlerimizin sahipleri için otelimizde, çeşitli ücretsiz seminerler ve etkinlikler de düzenliyoruz.  7-24 otelimizde kalan bakıcılarımız ve rutin kontrollere gelen anlaşmalı olduğumuz bir veterinerimiz var.Zen Pet Otel ekibi olarak, doğaya, çevreye ve canlılara karşı olan sorumluluklarımızın farkındayız. Bu nedenle otelimizde;

 • – Atıklarımızı ayrıştırarak geri dönüşüme katkıda bulunuyoruz.
 • – Plastik kapaklarımızı biriktiriyoruz. 
 • – Çöp poşetlerimizi doğada cözülebilen plastikten seçiyoruz. 
 • – Yemekte kullandığımız yağları lavaboya dökmek yerine biriktiriyoruz. 
 • – Deterjan seçerken doğaya saygı gösteren markaları tercih ediyoruz ya da doğal sabunlar kullanıyoruz. 
 • – Kalan yemeklerimizi sokakta yaşayan dostlarımız için ayırıyoruz ve onlar için hayati önemi olduğunu bildiğimiz için sokaklara 1 kap su koyuyoruz. 
 • – Ömrü biten pillerimizi biriktiriyoruz. 
 • – Hayvanlar üstünde test edilen ürünleri ve buna katkıda bulunan markaları kullanmıyoruz. 
 • – Alışverişe giderken çevre dostu bez çantalar kullanıyoruz. 
 • – Gün ışığından yararlanıyoruz ve gerekmediği müddetçe boşa elektrik harcamıyoruz. 
 • – Aydınlatmalarımızda tasarruflu ampuller kullanıyoruz.
 • – Sebze ve meyve yıkadığımız suları lavaboya dökmek yerine çiceklerimizi sulamak için kullanıyoruz.

İşte Zenpet Otel den bazı kareler ;

pansiyonda-bahce-keyfi

Zenpet Otel İçin İletişim : https://www.zenpetotel.net/ ulaşabilirsiniz.

Mutlu Köpek Oteli

Hacer Gani Mutlu Köpek Oteli kendilerini kısaca şöyle anlatmış ;

Evinizde evcil bir hayvanınız varsa en büyük probleminiz tatil dönemleri olur. Türkiye’de “kennel” olarak adlandırılan, elli-altmış-yüz köpek kapasiteli çiftliklerden bolca bulunmasına rağmen, özgürce koşup oynayabilecekleri büyük ve güvenli bahçeler, onlara ev konforu verecek hijyen oteller ne yazık ki yok. Birbirinden farklı kedi ve köpekle bir arada olmak, onlarla oyun oynamak, eğitimlerine katkıda bulunmak bizim için eşsiz bir duygu.

Mutlu Köpek Oteli’nin diğer pansiyonlardan farkı ne?  Butik otel olarak hizmet veriyoruz. 8,5 dönüm (etrafı tellerle çevrili) üç ayrı oyun alanımız var. Alanımız çok büyük olmasına rağmen sadece yirmi köpeğe hizmet veriyoruz. Şehir merkezine yakın, ormanın içerisinde, şehrin gürültüsünden uzak, kuşların cıvıltısını dinlediğimiz sakin bir yerdeyiz. Köpekler günün neredeyse tamamını dışarıda bizimle ve birbirleri ile oyun oynayarak geçiriyor.Amacımız, köpeğinizin yeni arkadaşlar edinerek sosyalleşmesi, siz tatil yaparken onların da sahiplerini düşünmeden bol bol eğlenmesidir. Yaz dönemi için yüzme havuzu, kış dönemi için de ayrıca kapalı ve ısıtmalı oyun alanlarımız da var. Dilerseniz servisimizle köpeğinizi evden de alabiliriz.

Hijyen bizim için çok önemli. Evimiz kadar temiz ve bakımlı bir ortamı onlara sunarak, misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Facebook ve instagram sayfamızda otelimizde kalan konuklarımızın fotoğraf ve videolarını yayınlıyoruz. Böylece hayvan sahipleri tatil yaparken, bizimle birlikte kalan minik dostlarının ne kadar eğlendiğini ve mutlu olduğunu görebiliyor.Mutlu Köpek Oteli, Türk Patent Enstitüsü tarafından Hacer Gani adına 09.02.2012 tarihinden itibaren tescil edilmiş bir markadır. Maalesef piyasada adımızı, markamızı hatta sosyal medyada şahsi fotoğraflarımızı dahi kullanmak suretiyle kişileri yanıltmaya yönelik hizmet veren oteller bulunmaktadır.

Kendilerini tanıtan videoları ;

Mutlu Köpek Oteli iletişim ; www.mko.com.tr ulaşabilirsiniz

SİZİN İÇİN ÖNERDİKLERİMİZ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*